20 éves osztálytalálkozónk az Il Trenoban.
Sajnos nem sikerült elég képet csinálnom, és nem is beszéltem mindenkivel, de nagyon jól esett találkozni veletek. Köszönöm mindenkinek, aki részt vett a szervezésben!
péntek, április 29, 2005
Ennyien voltunk!
Aztán (sokkal) később betoppant még a Német András is - de ezt már nem tudom bizonyítani.
0 Comments:
Megjegyzés küldése
<< Home