20 éves osztálytalálkozónk az Il Trenoban.
Sajnos nem sikerült elég képet csinálnom, és nem is beszéltem mindenkivel, de nagyon jól esett találkozni veletek. Köszönöm mindenkinek, aki részt vett a szervezésben!
péntek, április 29, 2005
A Gábor sokkal több fényképet csinált mint én...
mert egész este fényképezett. (A Dóra meg egész este terhes volt.)
0 Comments:
Megjegyzés küldése
<< Home