Nemetvolgyi talalka 2005

20 éves osztálytalálkozónk az Il Trenoban. Sajnos nem sikerült elég képet csinálnom, és nem is beszéltem mindenkivel, de nagyon jól esett találkozni veletek. Köszönöm mindenkinek, aki részt vett a szervezésben!

péntek, április 29, 2005

A Gábor sokkal több fényképet csinált mint én...


mert egész este fényképezett. (A Dóra meg egész este terhes volt.)Posted by Hello