Nemetvolgyi talalka 2005

20 éves osztálytalálkozónk az Il Trenoban. Sajnos nem sikerült elég képet csinálnom, és nem is beszéltem mindenkivel, de nagyon jól esett találkozni veletek. Köszönöm mindenkinek, aki részt vett a szervezésben!

péntek, április 29, 2005

Másik oldal.


Azon az oldalon ült még a Judit, (meg korábban a Kriszta, de ő már nem volt ott).Posted by Hello