20 éves osztálytalálkozónk az Il Trenoban.
Sajnos nem sikerült elég képet csinálnom, és nem is beszéltem mindenkivel, de nagyon jól esett találkozni veletek. Köszönöm mindenkinek, aki részt vett a szervezésben!
péntek, április 29, 2005
Másik oldal.
Azon az oldalon ült még a Judit, (meg korábban a Kriszta, de ő már nem volt ott).
0 Comments:
Megjegyzés küldése
<< Home