20 éves osztálytalálkozónk az Il Trenoban.
Sajnos nem sikerült elég képet csinálnom, és nem is beszéltem mindenkivel, de nagyon jól esett találkozni veletek. Köszönöm mindenkinek, aki részt vett a szervezésben!
péntek, május 13, 2005
Akik nem tudnák: az András is ott volt! (SzG képe)
0 Comments:
Megjegyzés küldése
<< Home