20 éves osztálytalálkozónk az Il Trenoban. Sajnos nem sikerült elég képet csinálnom, és nem is beszéltem mindenkivel, de nagyon jól esett találkozni veletek. Köszönöm mindenkinek, aki részt vett a szervezésben!
Norbi épp követhetetlen! (SzG képe)
posted by Dov @ 10:52 du.
Megjegyzés küldése
<< Home
Teljes profil megtekintése
0 Comments:
Megjegyzés küldése
<< Home