20 éves osztálytalálkozónk az Il Trenoban.
Sajnos nem sikerült elég képet csinálnom, és nem is beszéltem mindenkivel, de nagyon jól esett találkozni veletek. Köszönöm mindenkinek, aki részt vett a szervezésben!
péntek, május 13, 2005
Keresd meg a 3 különbséget a Norbi és a tükörképe között! (SzG képe)
0 Comments:
Megjegyzés küldése
<< Home