20 éves osztálytalálkozónk az Il Trenoban.
Sajnos nem sikerült elég képet csinálnom, és nem is beszéltem mindenkivel, de nagyon jól esett találkozni veletek. Köszönöm mindenkinek, aki részt vett a szervezésben!
kedd, május 10, 2005
Végre egy kép, amit a Gábor csinált! (Azt' mégis rajta van!)
0 Comments:
Megjegyzés küldése
<< Home