Nemetvolgyi talalka 2005

20 éves osztálytalálkozónk az Il Trenoban. Sajnos nem sikerült elég képet csinálnom, és nem is beszéltem mindenkivel, de nagyon jól esett találkozni veletek. Köszönöm mindenkinek, aki részt vett a szervezésben!

péntek, május 13, 2005


Elfoglaltuk a teljes kocsmat! Posted by Hello