Nemetvolgyi talalka 2005

20 éves osztálytalálkozónk az Il Trenoban. Sajnos nem sikerült elég képet csinálnom, és nem is beszéltem mindenkivel, de nagyon jól esett találkozni veletek. Köszönöm mindenkinek, aki részt vett a szervezésben!

péntek, április 29, 2005

Másik oldal.


Azon az oldalon ült még a Judit, (meg korábban a Kriszta, de ő már nem volt ott).Posted by Hello

Egyik oldal.


Ha a Norbi is benne lenne...Posted by Hello

Az asztal sűrűbb vége


A képek is csak arról a végről sikerültek. Posted by Hello

A Gábor sokkal több fényképet csinált mint én...


mert egész este fényképezett. (A Dóra meg egész este terhes volt.)Posted by Hello


De nem álltunk ám, mint a cövek, egy helyben! Posted by Hello

Ennyien voltunk!


Aztán (sokkal) később betoppant még a Német András is - de ezt már nem tudom bizonyítani.Posted by Hello


Nagyon vicces! Posted by Hello