Nemetvolgyi talalka 2005

20 éves osztálytalálkozónk az Il Trenoban. Sajnos nem sikerült elég képet csinálnom, és nem is beszéltem mindenkivel, de nagyon jól esett találkozni veletek. Köszönöm mindenkinek, aki részt vett a szervezésben!

péntek, május 13, 2005


Akik nem tudnák: az András is ott volt! (SzG képe) Posted by Hello


Itt már sokan távozó félben... (SzG képe) Posted by Hello


Azok a régi szép idok (SzG képe) Posted by Hello


Norbi épp követhetetlen! (SzG képe) Posted by Hello



(SzG képe) Posted by Hello


A lányok egyre gondolnak (SzG képe) Posted by Hello


Az úgy van,... (SzG képe) Posted by Hello


Az alvégen. (SzG képe) Posted by Hello


Hosszú beszélgetés (SzG képe) Posted by Hello


Angyali?! (SzG képe) Posted by Hello


Keresd meg a 3 különbséget a Norbi és a tükörképe között! (SzG képe) Posted by Hello


3 (SzG képe) Posted by Hello


Elfoglaltuk a teljes kocsmat! Posted by Hello


gyors fotó a csoportkép után (SzG) Posted by Hello

kedd, május 10, 2005


Végre egy kép, amit a Gábor csinált! (Azt' mégis rajta van!)
 Posted by Hello