Nemetvolgyi talalka 2005

20 éves osztálytalálkozónk az Il Trenoban. Sajnos nem sikerült elég képet csinálnom, és nem is beszéltem mindenkivel, de nagyon jól esett találkozni veletek. Köszönöm mindenkinek, aki részt vett a szervezésben!

kedd, május 09, 2006

Hugi

Nem szorosan a találkával kapcsolatos, de ezt találtam.

péntek, május 13, 2005


Akik nem tudnák: az András is ott volt! (SzG képe) Posted by Hello


Itt már sokan távozó félben... (SzG képe) Posted by Hello


Azok a régi szép idok (SzG képe) Posted by Hello


Norbi épp követhetetlen! (SzG képe) Posted by Hello



(SzG képe) Posted by Hello


A lányok egyre gondolnak (SzG képe) Posted by Hello


Az úgy van,... (SzG képe) Posted by Hello


Az alvégen. (SzG képe) Posted by Hello


Hosszú beszélgetés (SzG képe) Posted by Hello


Angyali?! (SzG képe) Posted by Hello


Keresd meg a 3 különbséget a Norbi és a tükörképe között! (SzG képe) Posted by Hello


3 (SzG képe) Posted by Hello


Elfoglaltuk a teljes kocsmat! Posted by Hello


gyors fotó a csoportkép után (SzG) Posted by Hello

kedd, május 10, 2005


Végre egy kép, amit a Gábor csinált! (Azt' mégis rajta van!)
 Posted by Hello

péntek, április 29, 2005

Másik oldal.


Azon az oldalon ült még a Judit, (meg korábban a Kriszta, de ő már nem volt ott).Posted by Hello

Egyik oldal.


Ha a Norbi is benne lenne...Posted by Hello

Az asztal sűrűbb vége


A képek is csak arról a végről sikerültek. Posted by Hello

A Gábor sokkal több fényképet csinált mint én...


mert egész este fényképezett. (A Dóra meg egész este terhes volt.)Posted by Hello


De nem álltunk ám, mint a cövek, egy helyben! Posted by Hello

Ennyien voltunk!


Aztán (sokkal) később betoppant még a Német András is - de ezt már nem tudom bizonyítani.Posted by Hello


Nagyon vicces! Posted by Hello